KRUTMÅTT, flottan, 18/1900-tal.

3648755. KRUTMÅTT, flottan, 18/1900-tal.

Koppar, handtag i trä, höjd ca 29,5 cm.

Märken, bucklor, slitage, lagning vid botten, saknar bottenplatta.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Vagn östra rummet
Antal besök: 185

Andra intressanta föremål