BÅLSKÅL med LOCK, glas, 18/1900-tal.

364840. BÅLSKÅL med LOCK, glas, 18/1900-tal.

Slipad dekor. Höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad dekor. Höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 964