PABLO PICASSO. Litografi.

PABLO PICASSO. Litografi.
364506. PABLO PICASSO. Litografi.

L'Ecuyère, 1960, signerad i trycket, ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar. ca 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 999.

Ej examinerad ur ram. diverse smådjur bakom glaset. Bruksslitage.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

LITTERATUR: Bloch 999.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 4 432