OTTO STRANDMAN. "August Strindberg".

3642958. OTTO STRANDMAN. "August Strindberg".

Porträttplackett. Tenn. Monogramsignerad och daterad 1907.

17 x 12 cm.

Rammått: 30 x 24 cm.

Ytslitage.

Otto Strandman (1871–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 12 cm.

Rammått: 30 x 24 cm.

Ytslitage.

Otto Strandman (1871–1960)

Antal besök: 429