UTOMHUSBELYSNING, 4 st, Luxo Borens. 19/2000-tal.

364235. UTOMHUSBELYSNING, 4 st, Luxo Borens. 19/2000-tal.

Vit lack, lameller. Höjd 19 cm, bredd 14,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 296