SIGFRID BHAMBA. Olja på duk, signerad och daterad -69.

363854. SIGFRID BHAMBA. Olja på duk, signerad och daterad -69.

61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 50 cm.

Antal besök: 3 504