SERVERINGSVAGN, betsad furu, 1970/80-tal.

363267. SERVERINGSVAGN, betsad furu, 1970/80-tal.

Övre hyllplan i glas. Längd 68 cm, bredd 47,5 cm, höjd ca 85 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 769