Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BARBRO REYMAN. Dragspel och händer, pastell, signerad och daterad 90.
362929. BARBRO REYMAN. Dragspel och händer, pastell, signerad och daterad 90.
48 x 60 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 60 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 221