KLÄDSTÄLLNING, trä, Industrifirman Elit, Patent 5, Husqvarna, 1900-talets första hälft.

362794. KLÄDSTÄLLNING, trä, Industrifirman Elit, Patent 5, Husqvarna, 1900-talets första hälft.

Längd 150 cm, höjd 158 cm. Isärtagbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 171