STOLAR, 4 st, "Axet", Bodafors, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

362790. STOLAR, 4 st, "Axet", Bodafors, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Kannelerade ben, randig möbeltextil.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 778