FRITZ SMEDBERG. "Vattenfallet, Telemark, Norge, signerad och daterad 1965.

362498. FRITZ SMEDBERG. "Vattenfallet, Telemark, Norge, signerad och daterad 1965.

54 x 65 cm.

Ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Ramskador.

Antal besök: 777