EINAR JOLIN. teckning, "Modérius", signerad och daterad Einar Jolin 1928.

3623091. EINAR JOLIN. teckning, "Modérius", signerad och daterad Einar Jolin 1928.

43x54 cm.

Bruksslitage.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x54 cm.

Bruksslitage.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 313