DOCKHUS, trä och plast, Brio, 1900-talets andra hälft.
3621419. DOCKHUS, trä och plast, Brio, 1900-talets andra hälft.
Hus med 2 möblerbara våningsplan, blå fasad, 5 rum, dockor, möbler, inredningsdetaljer, förberedelse för el finns.
Bredd ca 75, djup 27 och höjd 40,5 cm.
Slitage, märken, fläckar, skador, föremålen ej fullt genomgångna. Elen ej funktionstestad.