DOCKHUS, trä och plast, Brio, 1900-talets andra hälft.

3621419. DOCKHUS, trä och plast, Brio, 1900-talets andra hälft.

Hus med 2 möblerbara våningsplan, blå fasad, 5 rum, dockor, möbler, inredningsdetaljer, förberedelse för el finns.
Bredd ca 75, djup 27 och höjd 40,5 cm.

Slitage, märken, fläckar, skador, föremålen ej fullt genomgångna. Elen ej funktionstestad.

Tema

Dockhus

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Dockhus

Antal besök: 501