Dalahästar, höjd 7 - 14,5 cm.
Skulptur föreställande kvinna mjölkandes ko, höjd inklusive sockel 14 cm.
Skulptur föreställande fiskargubbe, blyertssignerad Original Jacke(?) Westerberg april -70, höjd inklusive sockel 14,5 cm.
Bruksslitage, färgsläpp, skador.
Dalahästar, höjd 7 - 14,5 cm.