PRYDNADSVAPEN.

PRYDNADSVAPEN.
3615544. PRYDNADSVAPEN.

Dolk och pistol.
Längd 35 och 38 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3615544. PRYDNADSVAPEN.

Dolk och pistol.
Längd 35 och 38 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 646