HINKAR, 4 st, SKOPA, emaljerad metall, Kockums.

3613333. HINKAR, 4 st, SKOPA, emaljerad metall, Kockums.

Hinkarnas höjd ca 26 39,5 cm, skopans längd ca 33 cm.

Slitage, bucklor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, rost.

Antal besök: 558