SÄNGBORD, jugend.

SÄNGBORD, jugend.
3610342. SÄNGBORD, jugend.

Marmorskiva. Stomme i ek. Låda i sargen. Mässingsbeslag. Hylla undertill. 40 x 40, höjd 74,5 cm.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3610342. SÄNGBORD, jugend.

Antal besök: 1 121