CITRA, Harpeleik-Zither, 1900-tal.

360938. CITRA, Harpeleik-Zither, 1900-tal.

Märkt Harpeleik-Zither, Qualitäts-Fabrikat, IMPORT. I medföljande originalkartong. 52 x 42 cm.

Gott skick, en sträng saknas, skador och lagningar med tejp på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 15 935