LARS SÖDERBERG. Porträtt. Etsning, signerad, numrerad 77/320, daterad Paris -77.

3607692. LARS SÖDERBERG. Porträtt. Etsning, signerad, numrerad 77/320, daterad Paris -77.

Bladmått 35 x 26,5 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 35 x 26,5 cm.

Oramad.

Antal besök: 364