3606792. SUBWOOFER Focal Cub 2, 2000-tal.
Aktiv med 150 watt förstärkare, 21 cm baselement.
Höjd 33
Bredd 30
Djup 30
(cm)
Nätkabel och Planet Waves subkabel medföljer.
Mindre bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.