SUBWOOFER Focal Cub 2, 2000-tal.

3606792. SUBWOOFER Focal Cub 2, 2000-tal.

Aktiv med 150 watt förstärkare, 21 cm baselement.

Höjd 33
Bredd 30
Djup 30

(cm)

Nätkabel och Planet Waves subkabel medföljer.

Mindre bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33
Bredd 30
Djup 30

(cm)

Antal besök: 564