PARCYKEL Trident, 1900/2000-tal.

3604930. PARCYKEL Trident, 1900/2000-tal.

Tvåsitsig, 5 växlar, 20" hjul. 1 styre med styrfunktion.

Slitage, bitvis korrosion bland annat fungerande växlar men korroderade vajerhöljen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 129