TENNSERVIS, 26 delar, Norge, 1900-tal.

360041. TENNSERVIS, 26 delar, Norge, 1900-tal.

Märkt Hand made pewter Norway, Skurdal.
12 nubbeglas.
9 glöggmuggar med hänklar.
4 skedar.
1 plunta med propp.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 nubbeglas.
9 glöggmuggar med hänklar.
4 skedar.
1 plunta med propp.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 154