JOHN ÖSTMAN. "Snus-Aron skor sin Häst".

3597334. JOHN ÖSTMAN. "Snus-Aron skor sin Häst".

Olja på pannå, signerad.

38 x 46 cm.

Rammått: 48 x 57 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå, signerad.

38 x 46 cm.

Rammått: 48 x 57 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 478