HANS KAJTORP. Kubistiskt stilleben.

3595458. HANS KAJTORP. Kubistiskt stilleben.

Pastell på papper, signerad och daterad -48.

24 x 32 cm.

Rammått: 36 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hans Kajtorp (1916–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 32 cm.

Rammått: 36 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hans Kajtorp (1916–1991)

Antal besök: 628