LEIF WIKNER. Vägglampa 1983.

LEIF WIKNER. Vägglampa 1983.
3593593. LEIF WIKNER. Vägglampa 1983.

I furu, delvis ställbar.
Signerad och daterad -83.

Bredd 93
Höjd 37
Djup 16.

Bruuksslitage, sprickor/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I furu, delvis ställbar.
Signerad och daterad -83.

Bredd 93
Höjd 37
Djup 16.

Antal besök: 426