SIGVARD BERNADOTTE. "Ruter kung".

3593162. SIGVARD BERNADOTTE. "Ruter kung".

Färglitografi, signerad och numrerad HC, daterad -84.

34 x 21 cm.

Rammått: 48 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sigvard Bernadotte (1907–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 21 cm.

Rammått: 48 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 463