DUKAR, 3 st, damast och linne, 1900-talets första hälft. 137 x 129 cm, 178 x 148 cm och 260 x 150 cm.

359019. DUKAR, 3 st, damast och linne, 1900-talets första hälft. 137 x 129 cm, 178 x 148 cm och 260 x 150 cm.

Floralt mönster.

Bruksslitage, möjligtvis någon smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floralt mönster.

Antal besök: 691