ANDERS FOGELIN. Kompositioner, 6 st. litografier, osignerade.

3590116. ANDERS FOGELIN. Kompositioner, 6 st. litografier, osignerade.

Bladmått 21,5 x 30 - 56 x 68 cm.

Oramade.Märken förekommer.

Anders Fogelin (1933–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.Märken förekommer.

Anders Fogelin (1933–1982)

Antal besök: 281