TAKLAMPA, metall och glas, Art Deco, 1930-tal.

358956. TAKLAMPA, metall och glas, Art Deco, 1930-tal.

Stomme i metall med cirkelformade kupor i grönt glas.
Höjd 46,5, bredd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46,5, bredd 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 923