BRICKA, flintgods och metall, 1800-tal.

358940. BRICKA, flintgods och metall, 1800-tal.

Längd 56 cm, inklusive handtag.

Bruksslitage, krackelyr, missfärgning vid nedre kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 501