EDVIN ÖHRSTRÖM. Skål, kristall, Ariel nr 1711 E, Orrefors, signerad.

358375. EDVIN ÖHRSTRÖM. Skål, kristall, Ariel nr 1711 E, Orrefors, signerad.

Höjd 7 cm
Diameter 19 cm.

Invändiga repor samt bottenrepor.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm
Diameter 19 cm.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 504