RADIOGRAMOFON, " Radiola " 1950-tal.

358357. RADIOGRAMOFON, " Radiola " 1950-tal.

Radiogramofon Radiola, 1950 tal
Bredd 42 cm
Djup 60 cm
Höjd 61 cm.

Ej genomgången, skalvisarna rör sig inte.
Men lampa lyser vid inkoppling
Bruksslitage, stötmärke, repor jalusin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 42 cm
Djup 60 cm
Höjd 61 cm.

Antal besök: 1 241