GROS, HUGO IV, CYPERN.

GROS, HUGO IV, CYPERN.
3582934. GROS, HUGO IV, CYPERN.

Så kallat korsriddarmynt, silver, 1300-talet, diameter ca 25 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 320