CELINE, halsband.

CELINE, halsband.
3581699. CELINE, halsband.

Hänge med öppningsbar gömma, märkt "Celine" samt med ankare, halsband i läder, längd inlusive hänge ca 45cm.

Buksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3581699. CELINE, halsband.

Buksslitage, smärre repor.

Antal besök: 475