NILS SÖDERBERG. Landskap, 2 st, olja på duk, signerade.

358007. NILS SÖDERBERG. Landskap, 2 st, olja på duk, signerade.

41 x 61 cm.
61 x 50 cm.

Bruksslitage.

Nils Söderberg (1903–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 61 cm.
61 x 50 cm.

Bruksslitage.

Nils Söderberg (1903–1970)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 412