SVEN LJUNGBERG. Gatubild med figurer, olja på duk, signerad.

3579049. SVEN LJUNGBERG. Gatubild med figurer, olja på duk, signerad.

39 x 55 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 55 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 584