BORDSLAMPOR, ett par, glas. Carl Fagerlund, Orrefors, signerade.

357638. BORDSLAMPOR, ett par, glas. Carl Fagerlund, Orrefors, signerade.

Underfång i färgat glas. Höjd 32 cm, exkl. sockel. Skärmar med grönt orginaltyg. Diameter 39, höjd 30 cm.

Bruksslitage, senare lampfäste på en lampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 712