BENGT ÅBERG. "I gryning", olja på duk, signerad.

357521. BENGT ÅBERG. "I gryning", olja på duk, signerad.

82 x 82 cm.

Krackelerad färg i övre delen av motivet.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 82 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 975