SYSKRIN / SYBORD, teak. 1950/60-tal.

357508. SYSKRIN / SYBORD, teak. 1950/60-tal.

Lådor och fack. Längd 54 cm, bredd 24,5 cm, höjd 46 cm.

Bruksslitage, smärre spricka med limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 938