EDWARD HALD. Vas, "Fiskgraal", Orrefors, signerad 1962.

357473. EDWARD HALD. Vas, "Fiskgraal", Orrefors, signerad 1962.

Signerad "Orrefors, Graal No 172-S, Edward Hald". Höjd 17,5 cm, vikt 3,1 kg.

Lätt bruksslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Antal besök: 2 969