MATSKED silver, Johan Ahlbom, Västerås.

3570164. MATSKED silver, Johan Ahlbom, Västerås.

Stämplat Z = 1782.
Längd 22 cm.
Vikt 60 g.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat Z = 1782.
Längd 22 cm.
Vikt 60 g.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 347