TREHJULING äldre, med flak.

TREHJULING äldre, med flak.
3569548. TREHJULING äldre, med flak.

Längd 75 cm.
Höjd 60 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm.
Höjd 60 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 350