Fanerat med teak, 1 skåpdel med glasdörrar, 1 skrivdel med 2 lådor, 4 hyllplan. 3 väggkonsoler.
Skåp
Höjd 38
Bredd 80
Djup 25
Skrivdel 80x40
Hyllplan 80x25
Konsoler längd 150 & 110
(cm per styck).
Bruksslitage, skavmärken.
Skåp
Höjd 38
Bredd 80
Djup 25
Skrivdel 80x40
Hyllplan 80x25
Konsoler längd 150 & 110
(cm per styck).
Bruksslitage, skavmärken.