HYLLSYSTEM 1960-tal.

HYLLSYSTEM 1960-tal.
3568489. HYLLSYSTEM 1960-tal.

Fanerat med teak, 1 skåpdel med glasdörrar, 1 skrivdel med 2 lådor, 4 hyllplan. 3 väggkonsoler.

Skåp
Höjd 38
Bredd 80
Djup 25

Skrivdel 80x40

Hyllplan 80x25

Konsoler längd 150 & 110

(cm per styck).

Bruksslitage, skavmärken.

Tema

Hammarös vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
3568489. HYLLSYSTEM 1960-tal.

Skåp
Höjd 38
Bredd 80
Djup 25

Skrivdel 80x40

Hyllplan 80x25

Konsoler längd 150 & 110

(cm per styck).

Bruksslitage, skavmärken.

Tema

Hammarös vårkvalitetsauktion

Antal besök: 694