KNIV, Sören Norberg, signerad och daterad 2001, Njurunda.

356736. KNIV, Sören Norberg, signerad och daterad 2001, Njurunda.

Skaft av Ebenholts, blad i stål av Pär Björkman, Röbäck, bladlängd 74,5 mm. Totallängd 200 mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525