MATSALSSKÅP, ek samt färgat glas, jugend, tidigt 1900-tal.

356607. MATSALSSKÅP, ek samt färgat glas, jugend, tidigt 1900-tal.

Tvådelat skåp där undre delen består av hyllplan och lådor, övre delen av vitrindel
Längd 110, bredd 49, höjd 177 cm.

Ena kortsidan med fanérbortfall, i övrigt repor samt enstaka slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 372