356607. MATSALSSKÅP, ek samt färgat glas, jugend, tidigt 1900-tal.
Tvådelat skåp där undre delen består av hyllplan och lådor, övre delen av vitrindel
Längd 110, bredd 49, höjd 177 cm.
Ena kortsidan med fanérbortfall, i övrigt repor samt enstaka slagmärken.
Nyckel/nycklar finns.