MORMORSUR, 14k guld, 1900-talets första halva.

356523. MORMORSUR, 14k guld, 1900-talets första halva.

Ytterboett i 14k guld. I originalask. Diameter 35,5 mm, vikt 35 gram.

Bruksslitage. Går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Går ej.

Antal besök: 730