ARMBANDSUR, automatisk, "Certina", 1950-tal.

356366. ARMBANDSUR, automatisk, "Certina", 1950-tal.

Herrur. Märkt 16 jewels. Stål. Datum. Plexiglas. Diameter 34 mm. Elastiskt armband.

Bruksslitage. Smutsig urtavla. Går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 178