PIANOPALL, svartmålad, 1900-tal.

3563665. PIANOPALL, svartmålad, 1900-tal.

Med notfack under sits, längd 93,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 365