GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

GOLVLAMPA, 1940/50-tal.
356348. GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

Tvåarmad. Teak och mässing. Höjd ca 150 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 159