LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Nils Petter Linderberg nr 20. 1800-talets slut.

356041. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Nils Petter Linderberg nr 20. 1800-talets slut.

Märkt NPL 20. Höjd 20 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt NPL 20. Höjd 20 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 5 968